REZULTATI / RESULTS

 

SLODDC CLUB SHOW 2016.
sudac : Peter vom Montfoort
BAZOOKA DIABLO GREAT DANE – I EX, CAC, CLUB WINNER
HERMOSA FROM DEMMA DOG – II VP
CACIB ZAGREB II
sudac : Vojislav Al Daghistani (SRB)
BARCELONA FROM DEMMA DOG – I EX, CAC, R.CACIB – CHAMPION OF CROATIA
FIONA FROM DEMMA DOG – I EX, JBOB –  JUNIOR CH. OF CROATIA
HERMOSA FROM DEMMA DOG – I vp, best baby
CACIB ZAGREB I
sudac : Milan Krinke (CZ)
BARCELONA FROM DEMMA DOG – I EX, CAC, R.CACIB
FIONA FROM DEMMA DOG – I EX, BEST JUNIOR
HERMOSA FROM DEMMA DOG – I vp, best baby
CROATIAN CLUB SHOW
sudac : Ivo Ingraffia (IT)
HERMOSA FROM DEMMA DOG – I vp, BIS baby
BARCELONA FROM DEMMA DOG – II EX, R.CAC
FIONA FROM DEMMA DOG – III EX
BAZOOKA DIABLO GREAT DANE – I EX, CAC
BORN THIS WAY FROM DEMMA DOG – II EX
Specijalna izložba 2 & 3 grupe Ivanić
sudac : Jadranka Smojver Selimović (HR)
BORN THIS WAY FROM DEMMA DOG – I EX, CAC, BOB
FIONA FROM DEMMA DOG – I EX, PRM
BARCELONA FROM DEMMA DOG – I EX, CAC
DEMMA DOG – BIS BREEDING GROUP
grupa21
SLODDC CLUB SHOW
sudac – Lisbeth Mach
BARCELONA FROM DEMMA DOG – I EX, CAC
BORN THIS WAY FROM DEMMA DOG – GOOD
CAC ZRENJANIN, SRBIJA
sudac : Slavoljub Andrić (SRB)
BARCELONA FROM DEMMA DOG – I EX, CAC, BOB, R.BOG
BORN THIS WAY FROM DEMMA DOG – I EX, CAC, BOB – CHAMPION OF SERBIA
GISELE FROM DEMMA DOG – I VP, BEST BABY
GALICIA FROM DEMMA DOG – I VP, BEST BABY
DEMMA DOG – BIS BREEDING GROUP
CAC KOPRIVNICA 2015.
sudac : Bojan Mataković (HR)
BARCELONA FROM DEMMA DOG – I EX, CAC
BEATRIX KIDDO FROM DEMMA DOG – I EX, CAC
GISELE FROM DEMMA DOG – I VP, BEST BABY
GALICIA FROM DEMMA DOG – II VP
WDS MILANO 2015.
sudac : Ole Staunskjaer
BARCELONA FROM DEMMA DOG – I EX, CAC
BORN THIS WAY FROM DEMMA DOG – VERY GOOD
BEATRIX KIDDO FROM DEMMA DOG – VG III
caciib

CLUBSHOW HUNGARY 2015.
sudac : Gerard Mignot
GISELE FROM DEMMA DOG – I VP, BIS BABY
BARCELONA FROM DEMMA DOG – I EX, CAC
BORN THIS WAY FROM DEMMA DOG – I EX, CAC
BEATRIX KIDDO FROM DEMMA DOG . II EX, R.CAC
CACIB VARAŽDIN II 2015.
sudac : Brigita Kremser (SLO)
BORN THIS WAY FROM DEMMA DOG – I EX, CAC, CACIB, BOB
BARCELONA FROM DEMMA DOG – II EX, R.CAC, R.CACIB
BEATRIX KIDDO FROM DEMMA DOG – I EX, CAC – CHAMPION OF CROATIA
DEMMA DOG – R. BIS BREEDING GROUP
CACIB VARAŽDIN I  2015.
sudac : Otto Schimpf (A)
BARCELONA FROM DEMMA DOG – I EX, CAC, CACIB, BOB
BORN THIS WAY FROM DEMMA DOG – I EX, CAC, R.CACIB
BEATRIX KIDDO FROM DEMMA DOG – I EX, CAC, R.CACIB
CAC BJELOVAR 2015.
sudac : Bela Siklosi (H)
BEATRIX KIDDO FROM DEMMA DOG – I EX, CAC, BOB
BORN THIS WAY FROM DEMMA DOG – I EX, CAC, BOB
BARCELONA FROM DEMMA DOG – I EX, CAC

CAC Virovitica 2014.

sudac: Milovan Mrdak (SRB)

Born This Way from Demma Dog – I ex (3), Best Junior, J BOB, BOB, R. BOG

Beatrix Kiddo from Demma Dog – I ex, Best Junior, J BOB, BOB

Barcelona from Demma Dog – I ex, Best Junior – Junior Champion of Croatia

R.BIS breeding group

AFRIKA and A ZIPPO Sanctus Rochus

BEST IN SHOW cuples

Slovenian club show 2014

KYDD club show 2014

France national club show “Neuvic” 2014

Austrian club show “Tulln” 2014

NATIONAL D’ELEVAGE Neuvic 2014.

BEST IN SHOW couple – Afrika and Azippo Sanctus Rochus

JUNIOR CLUB WINNER – Eugelium Sanctus Rochus

MARTIN Sanctus Rochus – Very perspective, 1, Ring d’honneur

Jahresieger 2014 – Tulln

BIS couple – Afrika and Azippo

Best female – jahresieger – Afrika SR

Jahresieger – Azippo SR

Exelent2 – Eugelium SR

CAC Karlovac 20.9.2014.

sudac: Slavoljub Andrić (SRB)

Barcelona from Demma Dog – I ex, Best Junior, JBOB, BOB, shortlisted in best 6 dogs of FCI 2

Born This Way from Demma Dog – I ex, Best Junior, JBOB

Beatrix Kiddo from Demma Dog – I ex, Best Junior

Beyonce from Tamarin Blue – I ex, CAC, BOB Born, Barca & Kiddo – BIS 3 breeding group

Special dog show for 2 and 9 FCI group Samobor, 7.9.2014.

sudac: Igor Selimović (HR)

Beatrix Kiddo from Demma Dog – I ex, Best Junior, JBOB, BOB, shortlisted in JBIS – Junior Champion of Croatia with only 10 months

Born This Way from Demma Dog – I ex, Best Junior, JBOB – Junior Champion of Croatia with only 10 months

Barcelona from Demma Dog – I ex, Best Junior

Beyonce from Tamarin Blue – I ex, CAC, BOB, shortlisted in group DEMMA DOG – BIS 3 BREEDING GROUP

Kydd club show 7.9.2014., Njemačka

BEST IN SHOW – A-Zippo Sanctus Rochus

BIS COUPLE – A – Zippo and Afrika

BIS BABY – Martin Sanctus Rochus

SLODDC club show 30.8.2014.

A-ZIPPO Sanctus Rochus- I EX, CAC, Club Winner, BOS

BIS BRACE – Afrika Sanctus Rochus,  A-Zippo Sanctus Rochus

BIS BREEDING GROUP – Afrika,  A – Zippo, Martin Sanctus Rochus

CLUBWINNER – A – Zippo Sanctus Rochus

R CAC -Afrika Sanctus Rochus

4-Eugelium Sanctus Rochus

Bazooka Diablo Great Dane – I ex, CAC, Club Winner, BOS

Beyonce from Tamarin Blue – I ex, CAC, Club Winner, BOS

Barcelona from Demma Dog – IV ex

Born This Way from Demma Dog – II ex

Beatrix Kiddo from Demma Dog – II ex

Special dog show Skrad 23.8.2014.

sudac: Vibor Ježek

Beatrix Kiddo from Demma Dog – I ex, Best Junior, JBOB, BOB

Barcelona from Demma Dog – II ex

Born This Way from Demma Dog – I ex, Best Junior

Beyonce from Tamarin Blue – I ex, CAC

Bazooka Diablo Great Dane – I ex, CAC, BOB

from Demma Dog – best breeding group

CACIB Umag 8.6.2014.

A-Zippo Sanctus Rochus, CAC, CACIB, BOB, BOG

CACIB Varaždin 25.5.2014.

sudac: Peter Harsanyi

Beyonce from Tamarin Blue, CAC, CACIB, BOB – CROATIAN CH.

Emanuel Sanctus Rochus, JBOB

CACIB Varaždin 24.5.2014.

sudac: Sean Delmar

Beyonce from Tamarin Blue, CAC, R.CACIB

Emanuel Sanctus Rochus, exe

Austria club show 2014. Wieselburg, 15.5.2014.

sudac: Jose Garcia Abad

EUGELIUM Sanctus Rochus exe, 1, Best Junior, JUNIOR CLUB WINNER

A-ZIPPO Sanctus Rochus exe, 1, CAC, CLUBWINNER

ARON Sanctus Rochus exe,3

CACIB Zadar 4.5.2014.

sudac: Giuseppe Alessandra

EUGELIUM Sanctus Rochus very perspective,1

A-ZIPPO Sanctus Rochus,exe,1, CAC, CACIB, BOB

CACIB Zadar 2. i 3.5.2014.

CHALOTTE von Untervein 2.V., exc 1, PRM, JBOB; 3.V. exc 1, PRM, JBOB

CAC Osijek 12.4.2014.

Sudac: Oliver Šimon (SRB)

Beyonce from Tamarin Blue – 1 ex, CAC, BOB, R.BOG

Altaria from Demma Dog – 1 ex, CAC, BOB, CROATIAN CHAMPION

Bazooka Diablo Great Dane – 1 ex, CAC, BOB, CROATIAN CHAMPION

Born This Way from Demma Dog – 1 vp, uži izbor u baby BIS

Barcelona from Demma Dog – I vp

Beatrix Kiddo from Demma Dog – promising

CAC Bjelovar 5.4.2014.

BARCELONA from Demma Dog – I vp

BONNIE & CLYDE from Demma Dog – II vp, vl. : Robert Pekač

BEATRIX KIDDO from Demma Dog – I vp

BORN THIS WAY from Demma Dog – I vp, u baby bis

ALTARIA from Demma Dog – I ex, CAC

PARIS Pulsatilla Grandis – I ex, CAC, BOB

BAZOOKA Diablo Great Dane – I ex, CAC, BOB

BEYONCE from Tamarin Blue – I ex, CAC , BOB

CACIB Rijeka 15.2.2014.

BAZOOKA Diablo Great Dane – CAC, CACIB

BEYONCE from Tamarin Blue – exc 1/4, PRM, JBOB

BORN THIS WAY from Demma Dog – I vp, Best Baby

ALTARIA from Demma Dog – CAC, R. CACIB

CACIB Rijeka 16.2.2014.

BAZOOKA Diablo Great Dane – CAC, CACIB

BEYONCE from Tamarin Blue – PRM, JBOB – MLADI PRVAK HRVATSKE

ALTARIA from Demma Dog – CAC, CACIB

BORN THIS WAY from Demma Dog – II vp

3. KLUPSKA IZLOŽBA 22.11.2013.

BEST IN SHOW

  1. DIAMANTE della Baia Azurra
  2. DIAZ della Baia Azzurra
  3. RUBIN ROUGE from Valvasor Land

JUNIOR BEST IN SHOW

  1. ULTIMATE LOVE from Valvasor Land
  2. ERIKA della Baia Azzurra
  3. UNCLE BUCK from Valvasor Land

BEST COUPLE

  1. BAIA AZZURRA (blue)
  2. VALVASOR LAND ( black)
  3. SANCTUS ROCHUS (harlequin)

BEST GROUP

  1. SANCTUS ROCHUS (blue)
  2. VALVASOR LAND (harlequin and black)

BEST IN SHOW puppy

  1. EVORA della Baia Azzurra

BEST IN SHOW baby

  1. BOSNIA of Xanthharpyia
  2. EMANUEL Sanctus Rochus
  3. CANIS MEUS CARMEN DE CARINTHIA

KLUB WINNERS

ALBARTOS Dolbie Deprele
EZRA del Giardino dei Capovilla

A-ZIPPO Sanctus Rochus

RUBIN ROUGE from Valvasor Land
DIAZ della Baia Azzurra
DJEZABEL della Baia Azzurra
DIAMANTE della Baia Azzurra
MAGIC BOY of Gold Giant
FRIDA  von der Horst

JUNIOR CLUB WINNERS

YAHOO from Valvasor Land
ULTIMATE LOVE from Valvasor Land
UNCLE BUCK from Valvasor Land
ALTARIA from Demma Dog
ERIKA della Baia Azzurra
MESSI Pulsatilla Grandis
BAZOOKA Diabolo Great Dane

supreme bis 8 7 3 4 6 5
Specijalka Vrtojba 09.11.2013, SLO
Sudac: Gulio Bezzechi

Afrika Sanctus Rochus odličan, 1., CAC, CLUBWINNER, BOB
Andromeda from Tamarin Blue, open, odličan 1., CAC CLUBWINNER
Benjamin from Tamarin Blue, junior, odličan, 3.
Betty Boop from Tamarin Blue, junior, odličan, 2.
Chosen one von Unterwein, baby, VP, baby Club winner, best baby i Best in Show 3.
Cuba Sanctus Rochus odličan, 1., Best Junior, Junior CLUBWINNER

BIS Par
Andromeda & Benjamin from Tamarin Blue BIS 3.

BIS Uzgojna skupina
Andromeda & Betty Boop & Benjamin from Tamarin Blue, BIS 1. WINNER

CACIB Vrtojba 09.11.2013.
sudac: Ksenija Oseli Donati (SLO)

A-ZIPPO Sanctus Rochus odličan, 1., CAC, CACIB, BOB

13.10.2013 – CAC Virovitica  sudac : Srećko Kukić (HR)

ŽUTI

Razred mladih ženke: Bazooka Diablo Great Dane – I . odlična, PRM, J-BOB, BOB, BOG 3 !

HARLEKIN

Razred mladih ženke : Altaria from Demma Dog – I. odlična, PRM,J-BOB, BOB

CRNI

Razred prvaka ženke: Frida von der Insel Faros – I. odlična, CAC.

PLAVI

Razred mladih ženke : Beyonce from Tamarin Blue – I. odlična, PRM, JBOB, BOB

____________________________________________________________________________________________

21.09.2013 – Klupsko prvenstvo Francuski klub doga – Neuvic 2013 – sudac: Regina Choisy (Fr)

HARLEKIN

Međurazred mužjaci – A-Zippo Sanctus Rochus – odličan 1.,CAC, Klupski prvak, najljepši mužjak, R-BIS

_____________________________________________________________________________________________

21.09.2013 – CAC Karlovac ; Sudac: Nikola Smolić (Hr)

PLAVI

Razred mladih – ženke : Beyonce from Tamarin Blue – odlična 2.

CRNI

Razred prvaka – ženke: Frida von der Insel Faros – odlična 1., CAC,BOB

HARLEKIN

Razred mladih – ženke : Altaira from Demma Dog – odlična 1., PRM, J-BOB, zatvorila JCh-Hr

ŽUTE

Razred mladih – ženke: Bazooka Diablo Great Dane – odlična 1., PRM, J-BOB, BOB, zatvorila JCh-Hr _____________________________________________________________________________________________ 07.09.2013 – CAC Samobor + Specijalna izložba za njemačke doge; Sudac: Siniša Cujan (Hr)

CRNI

Razred štenadi – mužjaci: Fallowan von Freya’s Rosenrot – Vrlo perspektivan.

Razred prvaka – ženke : Frida von der Insel Faros – odlična II, R.CAC

HARLEKIN Razred mladih – ženke: – Altaria from Demma Dog – odlična I., PRM

ŽUTI

Razred mladih – ženke: Bazooka Diablo Great Dane – odlična I., PRM, JBOB, BOB

PLAVI

Razred mladih -ženke : Beyonce from Tamarin Blue – odlična II.

Razred prvaka – ženke: Athena – odlična 1.,CAC; BOS

BIS Specijalne izložbe

BIS Baby – Fallowan von Freya’s Rosenrot

BIS Pupy – Cuba Sanctus Rochus

BIS odrasli – A-Zippo Sanctus Rochus

Supreme BIS – A-Zippo Sanctus Rochus

______________________________________________________________________________________________ 31.08.2013 – European Dog Show – Geneva (Ch); Sudac Lisbeth Mach (Ch)

PLAVI

Razred štenadi – mužjaci : Chosen One von Unterwein – VP 1. ; Najbolje štene – Evropski prvak

Razred najmlađi – mužjaci: Benjamin from Tamarin Blue – VP 1. ; Evropski prvak najmlađi

Razred prvaka – Athena – odlična 2. ; R-CAC ____________________________________________________________________________________________ 30.08.2013 – Klupska izložba Švicarskog kluba njemačkih doga – Sudac: Teija Salmi – Aalto (Fin)

PLAVI

Razred štenadi – mužjaci : Chosen One von Unterwein – VP 1. ; Najbolje štene u boji – klupski prvak

sudac: Giuliano Bezechi (It)

Razred najmlađi – mužjaci: Betty Boop from Tamarin Blue – VP 1. ; klupski prvak ____________________________________________________________________________________________ 24.08.2013 – Slovenski klub za nemške doge ; Sudac: Milan Štourač (Češka)

ŽUTE

Razred mladih – ženke: Bazooka Diablo Great Dane – odlična I, Mladi klupski prvak, JBOB, JBIS3
PLAVE
Razred otvorenih – ženke: Athena – odlična 1., CAC
___________________________________________________________________________________________
30.06.2013; CAC – Koprivnica ; sudac : Nikola Smolić (Hr)
HARLEKIN

Razred mladih – ženke : Altaria from Demma Dog – Odlična I., PRM, J-BOB
Razred otvoreni – ženke: Paris Pulsatilla Grandis – odlična I., CAC, BOB
ŽUTE
Razred mladih – ženke:Bazooka Diablo Great Dane – odlična I.,PRM
PLAVE
Razred najmlađih – ženke: Beyonce from Tamarin Blue – vrlo perspektivna – I.
____________________________________________________________________________________________
16.06.2013; CAC Donji Miholjac; sudac: Vibor Ježek (Hr)
HARLEKIN
Razred najmlađi – ženke : Altaria from Demma Dog – vrlo perspektivna-I.
Razred otvoreni – ženke: Paris Pulsatilla Grandis – odlična I., CAC, BOB
ŽUTE
Razred najmlađih – ženke:Bazooka Diablo Great Dane – vrlo perspektivna-I.
PLAVE
Razred najmlađih – ženke: Beyonce from Tamarin Blue – vrlo perspektivna – I.
____________________________________________________________________________________________
09.06.2013 ; CACIB Umag ; sudac: Siniša Cujan (Hr)

CRNI

Razred otvoreni – ženke; Rachel B.Beauty von Unterwein – Odličan I. CAC,CACIB. – Zatvorila CH-HR

____________________________________________________________________________________________ 08.06.2013 ; CACIB Umag ; sudac: Roberto Velez Pico(Por)

CRNI

Razred otvoreni – ženke; Rachel B.Beauty von Unterwein – Odličan I. CAC,CACIB, BOB

_____________________________________________________________________________________________
26.05.2013 – CACIB Varaždin; sudac: Željko Rogulja (HR)
CRNI
Razred otvoreni- mužjaci:APOLON von FREYA’S ROSENROT – odličan I., CAC,CACIB,BOB – zatvorio CH-HR
___________________________________________________________________________________________
04.05.2013 – CAC Slavonski Brod; Sudac: Jelena Radulović (SRB)
CRNI
Razred mladih – mužjaci:Solomon Kane von Unterwein ; odličan I., PRM, Junior BOB,
Međurazred – ženke: Rachel B.Beauty von Unterwein; odličan I., CAC, BOB
HARLEKIN
Razred mladih – ženke: Mandarlay von Unterwein; odličan I,PRM.
Razred mladih – mužjaci: Shere-Khan von Unterwein ; odličan I., PRM, Junior BOB, BOB, zatvorio CHM-HR

___________________________________________________________________________________________

20.04.2013 – CAC Rovinj ; Sudac: Željko Rogulja (Hr)
CRNI
Razred mladi – ženke: :Azelda von Unterwein; odličan1,PRM, J-BOB, BOB.

HARLEKIN

Razred mladih – mužjaci : Shere-Khan von Unterwein ; odličan I., PRM
____________________________________________________________________________________________
14.04.2013 – Specijalna izložba FCI grupe II. i IX. – Đakovo ; sudac: Milan Došen (SRB)
CRNI
Razred mladi – mužjaci: :Solomon Kane von Unterwein; odličan1,PRM.
Razred otvoreni – ženke: : Rachel B.Beauty von Unterwein; odličan 1,CAC,BOB
Razred otvoreni – mužjaci: Raven von Unterwein; odličan 1,CAC- Zatvorio CH-Hr

HARLEKIN

Razred mladih – ženke : Mabel von Unterwein ; odličan I., PRM
Razred mladih – ženke : Mustache von Unterwein ; odličan II.,

Razred mladih – ženke : Sarrabi von Unterwein ; odličan III.,

Solomon Kane von Unterwein i Rachel B.Beauty von Unterwein; – najbolji par
Von Unterwein – Najljepša uzgojna grupa – drugo mjesto
PLAVI
Razred štenadiženke: Betty Boop from Tamarin Blue;Vrlo perspektivna 1,najljepše štene pasmine, BIS 3
Razred štenadi – mužjaci:  Benjamin from Tamarin Blue;Vrlo perspektivan 1,
Međurazred – ženke:  Andromeda from Tamarin Blue; odličan1., CAC, BOB.

____________________________________________________________________________________________
06.04.2013  – Specijalka Mollos klub  – Bjelovar; sudac: Ištvan Orčik (SRB)
CRNI
Razred štenadi – mužjaci: Mad Max Val Da Rosa ; vrlo perspektivan I., najljepše štene, klupski prvak, BISS -II.
Razred štenadi – ženke: Miss Fluffy Val Da Rosa ; vrlo perspektivan I., najljepše štene, klupski prvak.
Razred otvoreni – mužjaci: Armageddon”s Thunder ; odličan II. Res.CAC
Razred otvoreni – mužjaci: Albatros Dolbie DePrele; odličan I. , CAC – zatvorio CH-Hr
Razred otvoreni -ženke : Kim Basinger Du Domaine De Froimont ; odličan I., CAC, BOB, Klupski prvak.
HARLEKIN
Razred najmlađihženke: Altaria from Demma Dog ; vrlo perspektivna I.Klupski prvak, R-BIS najmlađih.
Razred najmlađihženke: Finlandiya Podarok Sudby ; vrlo perspektivna II.
Razred mladih – ženke : Mustache von Unterwein ; odličan I., PRM, Klupski prvak
Razred mladih – mužjaci: Aron Sanctus Rochus ; odličan I. PRM, J-BOB, Klupski prvak; zatvorio JCH Hr
Razred otvoreni – mužjaci: Flavio du Petit Monterac ; odličan I., CAC , Klupski prvak
ŽUTI
Razred najmlađihženke: Bazooka Diablo Great Dane; vrlo perspektivna I.;Klupski prvak, BIS najmlađih.
TIGRASTI
Razred mladih – mužjaci: Haka des Ambres de Feu;  odličan I., PRM, Klupski prvak, BOB
PLAVI
Razred najmlađihženke: Beyonce from Tamarin Blue; vrlo perspektivna I.Klupski prvak.
Razred mladih – mužjaci:  Alf Od Plavuše ; odličan I., PRM, Klupski prvak, Junior BOB
Razred mladih – ženke: Amarena Od Plavuše ; odličan I., PRM, Klupski prvak
Međurazred – ženke:  Andromeda from Tamarin Blue; odličan I., CAC, Klupski prvak,  BOB.
__________________________________________________________________________________________
06.04.2013  CAC Bjelovar ; sudac : Zlatko Kraljić (HR)
CRNI
Razred otvoreni -ženke : Kim Basinger Du Domaine De Froimont ; odličan I., CAC
Razred otvoreni – mužjaci: Albatros Dolbie DePrele; odličan I. , CAC, BOB
HARLEKIN
Razred najmlađihženke: Altaria from Demma Dog ; vrlo perspektivna I.
Razred najmlađihženke: Finlandiya Podarok Sudby ; vrlo perspektivna II.
Razred mladih – ženke : Mustache von Unterwein ; odličan I., PRM – zatvorila JCH
Razred mladih – mužjaci: Aron Sanctus Rochus ; odličan I. PRM, J-BOB
Razred otvoreni – mužjaci: Flavio du Petit Monterac ; odličan I., R-CAC
ŽUTI
Razred najmlađihženke: Bazooka Diablo Great Dane; vrlo perspektivna I.
TIGRASTI
Razred mladih – mužjaci: Haka des Ambres de Feu;  odličan I., PRM, Junior BOB, BOB
PLAVI
Razred najmlađihženke: Beyonce from Tamarin Blue; vrlo perspektivna I.
Razred mladih – mužjaci:  Alf Od Plavuše ; odličan I., PRM,  Junior BOB
Razred mladih – ženke: Amarena Od Plavuše ; odličan I., PRM.
Međurazred – ženke:  Andromeda from Tamarin Blue; odličan I., CAC,  BOB.
_____________________________________________________________________________________________
10.3.2013 CACIB Zagreb, sudac: Seamus Oates ( IRL)
Mia – champion class – CAC, R-CACIB – CROATIAN CHAMPION
Altaria from Demma Dog – baby class – vp2

9.3.2013 CACIB Zagreb, sudac: Javier Sanches Fernandez (E)
Mia – champion vlass – CAC
Altaria from Demma Dog – baby class – vp2

 

____________________________________________________________________________________________

12.1.2013. CACIB Ljubljana; sudac: Š.Šinko
Paris Pulsatilla Grandis – open class –  CAC

____________________________________________________________________________________________

16.11.2012.  ZAGREB –  Klupska izlozba HKND-a; sudac: Joao Vasco Pocas

BEST IN SHOW

1.CARMENCITA DELLA BAIA AZZURRA

2.REAL BLUE FROM VALVASOR LAND

3.CHERIE DELLA BAIA AZZURRA

 

 

 

 

JUNIOR BEST IN SHOW

1.AFRIKA SANCTUS ROCHUS

2.GALARD GIGA LA GOTICA

3.AZZURRO FROM TAMARIN BLUE

 

 

 

 

 

PUPPY BEST IN SHOW

1.DIAZ DELLA BAIA AZZURRA

2.DIAMANTE DELLA BAIA AZZURRA

3.DANCING IN THE DARK DELLA BAIA AZZURRA

 

 

 

 

BABY BEST IN SHOW

1.DON GIOVANI DELLA BAIA AZZURRA

2.DUNCAN DELLA STEPPA

3.GABI Z LIPKOWEGO RANCZA


BEST GROUP

1.TAMARIN BLUE

2.BAIAAZZURA

3.VALVASOR LAND

BEST PAAR

1.TAMARIN BLUE

2.BAIAAZZURA

3.CANIS MEUS

 

 

 

 

KLUPSKI PRVACI


CRNI
L AMOUR NOIR OG AUSTRIA GREAT STARS
BRUNA DELLA BAIA AZZURRA
HARLEKIN
DUBAI DEL GIARDINO DEI CAPOVILA
CAROL DELLA BAIA AZZURRA
PLAVI
BUCEFALO DELLA BAIA AZZURRA
REAL BLUE FROM VALVASOR LAND
ZUTI
CARMENCITA DELLA BAIA AZZURRA
TIGRASTI
CHERIE DELLA BAIA AZZURRA

 

MLADI KLUPSKI PRVACI


CRNI
GALARD GIGA LA GOTICA
BELLA AMOUR FROM FREYA ROSENROT
HARLEKIN
ARON SANCTUS ROCHUS
AFRIKA SANCTUS ROCHUS
PLAVI
AZZURRO FROM TAMARIN BLUE
ANDROMEDA FROM TAMARIN BLUE
ZUTI
FIREFIGHTER CASSIUS VYAM DE BUENA VISTA
FILOMENA F DE CINEGETI
TIGRASTI
NEMA

____________________________________________________________________________________________

24.08.2012.  CAC SAMOBOR – Specijalna izložba njemačkih doga; suci: Jose Garcia Abad i Marie Jose Labrousse

Best Baby
1. Azelda von Unterwein (crna)
2. Anakin von Unterwein (crna)
3. Audrey of Xantharpia (žuta)

Best Puppy
1.  Afrika Sanctus Rochus (harlekin)
2.  Aron Sanctus Rochus (harlekin)
3.  Andromeda from Tamarin Blue (plava)

Best Couple
1.  Nataša Nikolič; Armageddon Thunder & Kim Basinger le Domaine de Froimont (crni)
2.  Damijan Gotlin; Taira Pulsatila Grandis & Taras Pulsatila Grandis (crni)
3.  Robert Jakopač; Afrika Sanctus Rochus & A-Zippo Sanctus Rochus (harlekin)

 

Best Breeding group
1.  Pulsatila Grandis (Crni)
2.  Sanctus Rochus (Harlekin)
3.  From Tamarin Blue (Plavi)

Junior best in show
1. Noe vom Herstallturm (Crni)
2. Gakilah de la Benjamine (Plava)

BEST IN SHOW
1.  Gunther vom Herstallturm (Tigrasta)
2.  Ninochka from Valvasor’s land (Harlekin)
3. Breza della Baia Azzurra (Plava)

____________________________________________________________________________________________

02.06.2012 CAC – NOVI MAROF; sudac: Siniša Cujan
Aria from Nalanee Gemma – odličan I, CAC, BOB

____________________________________________________________________________________________

10.6.2012. CACIB – ADA, Srbija; sudac: Zoran Lolić
Mia – open class – odličan I, CAC – zatvorila CH – SRB
Belatrix Sanctus Rochus – baby class – vrlo perspektivna I , BIS II

09.06.2012. CAC – MOL, Srbija; sudac: Slobodan Vučelić
Mia – open class – odličan I , CAC, BOB
Belatrix Sanctus Rochus – baby class – vrlo perspektivna I

3.6.2012. CAC – VELIKA GORICA; sudac: Zsaba Pettko (H)
Mia – open class – odličan I, CAC, BOB (slika dolje desno)
Belatrix Sanctus Rochus – baby class – vrlo perspektivna I (slika dolje lijevo)

2.6.2012. CAC – NOVI MAROF; sudac: Siniša Cujan
Mia – open class – odličan I, CAC
Belatrix Sanctus Rochus – baby class – vrlo perspektivna
____________________________________________________________________________________________
WORLD DOG SHOW  – AUSTRIA
JUNIOR WORLD WINNER 2012 > Athena, plava ženka (slike dolje)

WORLD CLUB WINNER 2012 > Panna Migotka Moloseum, crna  ženka (slika dolje lijevo)
WORLD CLUB WINNER 2012 > Andromeda from Tamarin Blue, plava ženka
WORLD CLUB WINNER 2012 > Azzurro from Tamarin Blue,  BIS I.,  plavi mužjak
WORLD CLUB WINNER 2012 >  Afrika Sanctus Rochus BIS II.,  harlekin zenka (slika dolje desno)
WORLD CLUB WINNER 2012 > A-Zippo Sanctus Rochus BIS III.,  harlekin muzjak (slika dolje desno)
WDS Salzburg>  Breza della Baia Azzurra, odlična (4 od 13)
Panna Migotka Molosum Afrika & A-Zippo Sanctus Rochus
____________________________________________________________________________________________
12.05.2012 CAC BELIŠĆE; sudac: Mladen Ercegović
Mia, odličan, CAC (slika dolje desno)
Belatrix Sanctus Rochus, vrlo perspektivna I. (slika dolje lijevo)
____________________________________________________________________________________________
15.04.2012. CAC VIROVITICA ; sudac Zlatko Kraljić
Aria From Nalanee Gemma
– odlična PRM, Junior BOB (slika lijevo)

14.01.2012 CACIB LJUBLJANA; sudac Paolo Dondino
Bree Young Helga von Unterwein
– odlična II.

____________________________________________________________________________________________

18.11.2011.
PRVA KLUPSKA IZLOŽBA HRVATSKOG KLUBA NJEMAČKIH DOGA
FIRST CLUB EXHIBITION OF CROATIAN GREAT DANE CLUB
JUDGE: Siniša Cujan

BIS Boree Atos D Iskandar (harlequin)
BIS2 Valdez della Baia Azzurra (blue)
BIS3 Breza della Baia Azzurra (blue)

JBIS Breza della Baia Azzurra (blue)
JBIS2 Kozepfoldi Dio (fawn)
JBIS3 Franziska Summa Cum Laude (harlequin)

BIS BREADING GROUP Baia Azzurra team (blue)

BIS COUPLES Kotzepfoldi team (fawn)

BIS PUPPY Cherie della Baia Azzurra (brindle)

BIS BABY Gothique de la Benjamine (blue)

CLUB WINNER Nostradamus From Valvasor´s land  (merle)

CLUB WINNER Bora Bora vom Kainsbachtal (brindle)
CLUB WINNER Harmonie of Gold Giant (fawn)
CLUB WINNER Kozepfoldi Cerberos (fawn)
CLUB WINNER Cleopatre des Geants de laa Gruyre (harlequin)
CLUB WINNER Boree Atos d Iskandar (harlequin)
CLUB WINNER Zita della Baia Azzurra (black)
CLUB WINNER L amour Noir of Austria Great Stars (black)
CLUB WINNER Meredith Dei Monti Keraton (blue)
CLUB WINNER Valdez della Baia Azzurra (blue)

J.CLUB WINNER Fracasse des Ambres de Feu (brindle)
J.CLUB WINNER Kotzepfoldi Eldorado Hill (fawn)
J.CLUB WINNER Kotzepfoldi Dio (fawn)
J.CLUB WINNER Franziska Summa Cum Laude (harlequin)
J.CLUB WINNER Aria from Nalanee Gemma (black)
J.CLUB WINNER Angus Dolbie Deprele (black)
J.CLUB WINNER Breza della Baia Azzurra (blue)
J.CLUB WINNER Bucefalo della Baia Azzurra (blue)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *